Russian Украинский English Italiano
alum-stil2011@ukr.net
  +38 050-7777-105

Алюминиевые окна

Алюмінієві вікна

0031Алюминиевые окна можно по праву назвать самыми практичными. Легкость и прочность алюминиевого профиля , а также гибкость самого металла позволяют изготовить алюминиевые окна практически любой формы, а устойчивость к механическим повреждениям, коррозии, возгорание и эксплуатационным нагрузкам делает их надежным и долговечным решением.

Для решения задач по остеклению помещений различного назначения мы создаем окна двух типов :
- окна с «холодным» профилем (для неотапливаемых помещений - складов, ангаров или внутренних отопительных)
- окна с «теплым» профилем (с изолирующей термовставкой для сохранения тепла отапливаемых помещений).

Стеклопакеты могут одно- и двухкамерными или установлено моно стекло с любыми характеристиками.

0032До переваг алюмінієвих вікон можна віднести:
- довговічність (термін служби понад 70 років);
- легкість (завдяки легким алюмінієвим профілям);
- міцність металевої конструкції вікна;
- пожежостійкість (вікно не схильне горінню);
- звуко- і теплоізоляція (завдяки ізолюючим термовставкам);
- не піддається негативним факторам зовнішнього середовища (перепади температур, волога, сонячні промені);
- екологічність;
- широкий вибір розмірів і специфікацій;
- можливість установки дод. обладнання та фарбування профілю в будь-який колір.

0033У "холодному" виконанні найбільш популярними є глухі і розсувні вікна. Холодні алюмінієві вікна застосовуються для скління неопалюваних приміщень, а також для внутрішніх конструкцій. Літні кухні, літні тераси, технологічні вікна, вікна всередині приміщення, розсувні вікна на холодних балконах - ось ті сфери, де можуть бути застосовані вироби з "холодного" алюмінію.
Холодні вікна можуть бути вбудовані також в банківські, офісні та будь-які інші перегородки. Максимальний розмір холодного глухого вікна становить 6000 * 3210 мм.

0034"Теплі" алюмінієві вікна виготовляються зі складного за своєю структурою профілю. У ньому зовнішня і внутрішня алюмінієві частини з'єднані між собою поліамідною вставкою складної форми (так званим "термомостом"), яка і забезпечує профілю прекрасну термоізоляцію. Крім того, якість термомосту впливає на міцність профілю і збереження його геометрії при високих навантаженнях. Що стосується термоізоляції, то на сьогоднішній день існують деякі серії алюмінієвих профілів, які тепліші за дерев'яні рами.

Теплі алюмінієві вікна є прекрасним рішенням для скління приватних будинків і котеджів, а також громадських і адміністративних будівель, де на першому місці стоїть зовнішній вигляд будівлі і функціональність всіх його архітектурних елементів.

Теплые алюминиевые окна дают возможность изготавливать глухие окна и створки больших размеров и устанавливать более широкие стеклопакеты. Поэтому они идеальны для остекления проемов большой площади.

Максимальный размер оконной створки в теплом алюминии достигает 1200х2400 мм, что позволяет остеклить большие отверстия и избегать лишних перемычек в изделии.